Polohovací postele a pečovatelská lůžka KV-Postele

Bezkonkurenčně největší výběr

polohovacích
lůžek
v ČR

Nejlepší ceny v ČR. Rozvoz a montáž po celé ČR. Servis a poradenství.

Největší výběr polohovacích postelí v ČR

Potřebujete elektricky polohovací zdravotní postel?

Potřebujete polohovací postel pro sebe nebo své blízké?

Obnovujete vybavení nebo zřizujete nový ústav?

Potřebujete poradit s výběrem postele?

Po-PÁ 8-17.00 hod.
604 706 339
info@kv-postele.cz

Při nákupu lůžka obdržíte dárek dle výběru ZDARMA

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Povinné pole (vyberte z možností prosím)
  Více o souhlasu se zpracováním
  osobních údajů dle GDPR najdete ZDE

  Zkušenosti našich zákazníků

  Štěpánka Böhmová

   Chci vám touto cestou poděkovat za dodání postele. Vše proběhlo v pořádku a už dlouho jsem maminku neviděla tak šťastnou.

  Moc se nám postel líbí a i do jejího interiéru parádně zapadla. I stolek jsme vybrali k její spokojenosti. Obavy ze změny se rozplynuly. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.

  Jakub.Erben, Petra Kubařičová

  Jednatel a Vrchní sestra, Domov pro seniory Voděradky

   S firmou KV – postele máme velmi dobré zkušenosti. Náš nový Domov seniorů jsme vybavovali lůžky od této firmy. Lůžka i noční stolky jsou v dobré kvalitě, klienti jsou spokojeni. Vyzdvihla bych hlavně výbornou spolupráci se zaměstnanci této firmy. Spolehlivost, rychlost dodání, doprava, kompletní servis i revize. Spokojenost po všech stránkách.

  Ludmila Korytarová

   Chtěla bych poděkovat panu Pustinovi, za velkou pomoc při výběru polohovací postele s příslušenstvím, také za krásný noční stolek, který mi k ní vybral. Velmi mě překvapilo, s jakou ochotou mi vycházel vstříc, na každý můj dotaz následovala rychlá odpověď. Potřebné věci mi firma doručila do jednoho týdne. Postel, matrace i noční stolek jsou dobré kvality a vypadají jako nové. Přivezl je velice příjemný pan řidič, v přesně domluveném čase, a za chvíli měl postel smontovanou. Ještě jednou moc děkuji. Všem, kdo hledají vybavení pro péči o své blízké tuhle firmu doporučuji.

  Jitka Molitorisová

  Lord Commander

   Vážený pane Pustino, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaši radu, pomoc s výběrem, ochotu a rychlé dodání polohovací postele. Také si velmi vážím okamžitého a vstřícného vyřešení reklamace. Vaše milé a profesionální jednání mi velmi pomohlo v situaci, kdy jsem potřebovala co nejrychleji koupit vhodné lůžko pro tatínka.

  Ilja Mlátilík

  Facility manager, Domov Alzheimer Darkov o.p.s

   Pane Pustino, chtěl bych vám tímto velmi poděkovat za vaší spolupráci s naší firmou jak v Darkově, tak v Praze v Roztokách. Vaše bezproblémové dodání polohovacích lůžek pro obě provozovny proběhlo velmi profesionálně, a to po všech stránkách, počínaje obchodními jednáními, samotnými dodávkami i velmi příznivými cenami za lůžka, včetně jejich servisu i záruky. Vzhledem k tomu, že jste dodal jednostočtyřicet lůžek v bezvadném stavu, dle našich požadavků a ve výborné kvalitě, ujišťuji vás, že budeme i nadále využívat vaše skvělé služby.

  Iva Crookston

  M.A., Mladá Boleslav

   S firmou pana Pustiny jsem byla nadmíru spokojena a mohu říci, že s takovým přístupem podnikatele jsem se již dlouho nesetkala.

  Jednání bylo velice příjemné a ochotné a to i když jsem musela objednávku pozměnit, což by mnohým zkomplikovalo situaci a při malém objemu mé objednávku, jsem se přesto dočkala naprosto profesionálního jednání.

  Samotné doručení bylo pro mne snad ještě větším překvapením. Dostavili se dva mladí pánové, kteří i přes svůj mladý věk, byli k starším a nemohoucím příjemcům postelí velice milí a vstřícní, trpěliví ve vysvětlování, samostatní a to vše i při tom, že více jak 150 kg nosili v rukách do nejvyššího patra paneláku, kde výtah nebylo možné použít. Po doručení všech postelí jsem opravdu chvíli stála v úžasu a říkala si, že jsem si snad nikdy nepřipadala v České republice tak dobře obsloužena. Zboží bylo ve skvělé kvalitě, jsme s ním velice spokojeni a slouží bez jakýchkoliv problémů. Firmu jsem již od té doby několikrát doporučila.

  J. Tvrdý

  DpS Koryčany

  S firmou KV POSTELE mám jen ty nejlepší zkušenosti, za několik posledních let co jsem potřeboval to nám bylo vždycky včas a rychle dodáno, vždy v požadované kvalitě a v termínu který jsme si předem dohodli. Na výběr jsme měli k dispozici i fotografie věcí které jsme potřebovali. Na závěr musím konstatovat , že s firmou KV POSTELE a s dopravou kterou zajišťují jsem maximálně spokojen. Do jejich další činnosti jim přeji hodně úspěchů.

  Tuháček Miroslav DiS.

  Vedoucí sociálních služeb, Domov Sedlčany

  Zhruba před měsícem naše firma zadala poptávku na zařizovací předměty pro náš domov seniorů. Majitel firmy byl velice vstřícný a ochotný ,náš požadavek nebyl jednoduchý ale rychlost ,ochota a celkový přístup nás opravdu mile překvapil. Zboží bylo dodáno včas ,na místě odzkoušeno a ve stavu o sto procent lepším než jsme původně viděli ve skladu. Bezkonkurenční ceny jsou u firmy KV-postele samozřejmostí. Děkujeme Vám a těšíme se na další spolupráci.

  Libor Ivanovič

  Lord Commander, Společnost SENIORPROJEKT s.r.o.

  Již druhým rokem spolupracuje se společností KV-Postele pana Pustiny. Objednané zboží bylo vždy dodáno včas, na místě nainstalováno a odzkoušeno. Rychlost, spolehlivost a dobré ceny je důvod proč s panem Pustinou rádi jednáme. Těšíme se na další spolupráci.

  Karel Kracík

  Vážený pane Pustina, mockrát Vám děkuji za opravdu pěkný přístup k mojí objednávce, vše bylo dodáno v perfektním stavu a včas. Takových dodavatelů jako je Vaše firma je opravdu málo a proto si vážím vašeho přístupu.

  Přeji hodně zdraví a mnoho úspěchů ve Vaší práci, ještě jednou mockrát děkuji

  Lenka Hlavatá

  Vrchní sestra, Nemocnice následné péče VIA, s.r.o.

  Navázaná spolupráce probíhá z naší strany ke spokojenosti. A to z jednoduchého důvodu: všechny nabízené zdravotnické produkty jsou předně k nahlédnutí na fotografii, je zajištěn montážní servis na místě dodání a samotné dodání vždy probíhá dle domluvených podmínek a dodací doby. Flexibilita a vstřícnost jsou ze stran dodavatele ceněnými přednostmi. Děkujeme za spolupráci.

  Mgr. Zdeněk HRSTKA

  Vedoucí technického úseku, Domov Sedlčany

  V posledních 2 letech spolupracujeme s firmou KV-postele ve věci repasovaných pečovatelských lůžek a ostatního vybavení (skříně, noční stolky atd.). Samotná realizace proběhla vždy bez závad.

  MUDr. Martina Zdařilová

  Ředitelka, Longevita senio s.r.o.

  Naše společnost Longevita senio již několik let spolupracuje s firmou pana Pustiny KV – POSTELE a odebírá od této firmy celý její sortiment. Spolupráce je naprosto perfektní, jednání s panem Pustinou je radost, neboť nám vždy vyjde vstříc ve všech našich – mnohdy komplikovaných požadavcích. Dodržení slíbených termínů je pro něho samozřejmostí. Můžeme se na něho naprosto spolehnout. Naše firma může spolupráci s panem Pustinou jen doporučit.

  Polohovací postele a zdravotní lůžka

  Chcete abychom Vám zavolali ?

  Vyplňte formulář, budeme Vás max.do 24. hodin kontaktovat a společně vybereme vhodné lůžko. Pracujeme Po-Pá. 8-17.00 hod.